loader image
Mutfakların gizli kahramanı
Mutfakların gizli kahramanı

BİZ KİMİZ?

1999 yılında Merzifon Organize Sanayi Bölgesinde gölge kutuplu elektrik motoru imal etmek üzere kurulmuştur.

Merzifon Elektro Motor Metal Endüstri San. ve Tic. A.Ş. Türkiye’ de bir ilki gerçekleştirerek, Türkiye’nin ilk gölge kutuplu motor üretici firması olmuştur. İlklerine bir yenisini daha ekleyerek Türkiye’nin ilk kapasitif motor üretimini gerçekleştirmiştir.

Merzifon Organize sanayi bölgesinde 10000 m² açık, 6200 m² kapalı alanda tamamen modern teknolojiyle donatılmış tesislerinde üretimini sürdürmektedir.

2023 yılı itibari ile Organize Sanayi 2. Etap bölgesinde 4400m² açık, 6000m² kapalı alanda 2. fabrikayı faaliyete geçirmiştir.

SÜREKLİ GELİŞİM İÇİN ÇALIŞIYORUZ!

Firmamız yenilikçi teknoloji anlayışıyla yapmış olduğu yeni yatırımlar ile üretim kapasitesini sürekli arttırarak Dünya standartlarını yakalayarak, hızlı ve kalite odaklı ürün yelpazesini daima genişlemektedir.

Merzifon Elektromotor, beyaz eşya sektöründe Fırın, Mini Fırın, Soğutucu, Ankastre mutfak aspiratör ve davlumbaz üretimi yapan Türkiye’nin önde gelen üreticilerinin ana tedarikçisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İlerlememizi, başta Avrupa ve Yakın Doğu ülkeleri olmak üzere, tüm dünyaya gölge kutuplu elektrik motoru konusunda hizmet vermek hedefi ile sürdürmekteyiz.

Electromotor Misyon

MİSYONUMUZ

Misyon ; Etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir, verimlilikle, çevreye duyarlı faaliyet göstererek, geniş Ar & Ge çalışmaları ile motor teknolojilerini geliştirmek. Beyaz eşya üreticilerine, yenilikçi teknoloji, kalite odaklı üretim ile elektrik motorları üretmek.

Electromotor vizyon

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin en saygın ve dünya genelinde tanınmış birkaç motor üreticisinden biri olmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi teknolojilerle kalite odaklı üretim yaparak, sektörde öncü bir konuma sahip olmak hedefimizdir.

DEĞERLERİMİZ

– Öncülük
– Sürdürülebilirlik

– Yenilikçilik
– Çevreye duyarlılık

– Ekip ruhu
– Müşteri memnuniyeti

– Kalite
– Güvenilirlik

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ VE TEKLİF ALIN

Popup Form